Globus Lighting

Producent oświetlenia LED

Audyt oświetlenia  

Podczas audytu oświetlenia sprawdzamy bieżące zużycie energii, bieżący stan techniczny opraw oraz natężenie i jakość oświetlenia ledowego. Patrząc przez pryzmat charakterystyki pomieszczenia oraz rodzaju prac w nim wykonywanych, znajdujemy możliwości poprawy komfortu pracowników przy równoczesnym obniżaniu kosztów związanych z oświetleniem LED.

Projektowanie  

Jako producent oświetlenia LED, który tworzy oprawy w zakładach na terenie Polski, oferujemy możliwość edycji parametrów opraw LED, aby dostosować produkty do jak najbardziej szczegółowych wymagań inwestorów. Projektujemy nie tylko oprawy LED, ale przede wszystkim kompletne zintegrowane systemy oświetleniowe dla modernizacji oraz nowych inwestycji.

Rozwiązania 

Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe nie kończą się na wykorzystywaniu opraw LED. W oparciu o rozwój technologiczny powstają nowoczesne systemy oświetleniowe, które są zarówno wydajne jak i oszczędne. Rozwiązania oświetleniowe, które tworzymy, w sposób dynamiczny dostosowują się do warunków otoczenia dzięki czujnikom ruchu, czujnikom natężenia oraz sterowaniu oświetleniem.

Co nas wyróżnia?

70%


Mniej zużycia energii

5 lat

Gwarancji
z możliwością przedłużenia

100 %

Wyprodukowano w Polsce


Globus Lighting – polski producent oświetlenia LED

Globus od blisko stu lat tworzy narzędzia dla przemysłu. Zdobyte doświadczenie stało się podstawą dla projektu produkcji oświetlenia LED. Obecnie Globus Lighting to w pełni samodzielna spółka zajmująca się tworzeniem inteligentnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych w oparciu o technologię LED. Sercem firmy jest dział Badań i Rozwoju, który projektuje, testuje i udoskonala każdy produkt. Rozwiązania oświetleniowe, które dostarczamy, są w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Każda realizacja zaczyna się od szczegółowego projektu rozmieszczenia oświetlenia wraz ze wszelkimi informacjami niezbędnymi do wyliczenia zwrotu z inwestycji. Koncentrujemy się na tym, aby wykorzystywać innowacje technologiczne dla korzyści ekonomicznych naszych klientów, jak i podniesienia komfortu pracy osób przebywających w miejscach korzystających z naszych rozwiązań oświetleniowych.


Producent oświetlenia przemysłowego i specjalistycznego

Jako producent oświetlenia przemysłowego oraz specjalistycznego oferujemy Państwu indywidualne podejście, jeśli chodzi o oświetlenie ledowe i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Jesteśmy w stanie tak zmodyfikować nasze produkty oświetleniowe, aby jak najbardziej odpowiadały Państwa potrzebom. Tworząc oświetlenie ledowe dla danej firmy, najpierw tworzymy szczegółowy projekt i w taki sposób korygujemy parametry oświetlenia LED, aby były jak najbardziej dostosowane do wymagań klienta.


Oświetlenie ledowe – polskie lampy LED

Każdy zakład przemysłowy powinien mieć dobrze oświetlone pomieszczenia – jest to priorytetem. Jako polski producent oświetlenia LED, dobrze o tym wiemy, wiedzą o tym także pracodawcy, którzy coraz częściej zwracają uwagę na zastosowanie w przemyśle oświetlenia ledowego oraz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Dlaczego?

Oświetlenie ledowe jest przede wszystkim trwalsze, lampy LED mają dłuższą żywotność, przez co działają wydajniej, a patrząc na ten fakt z szerszej perspektywy – są tańszą opcją. Średni czas funkcjonowania oświetlenia ledowego to 50 tys. godzin tradycyjne żarówki działają jedynie do 20 tys. godzin.

Kolejnym powodem, dla którego pracodawcy wybierają oświetlenie ledowe, to fakt, że jest ono zdrowsze dla ludzkiego organizmu. Oświetlenie ledowe produkuje mniejsze promieniowanie IR, co jest pozytywne dla ludzkiej skóry.

Oświetlenie ledowe to przede wszystkim oszczędność, nie dość, że działa dłużej, to pobiera również mniejszą ilość prądu.

Firmy oświetleniowe LED w Polsce są również w stanie dobrać odpowiednie natężenie światła, czy jego barwę do miejsca pracy. Najbardziej popularną barwą światła w zakładach pracy jest biel, jednak wybierając oświetlenie ledowe istnieje możliwość zakupienia innych barw.


Polski producent oświetlenia LED - produkty

Globus Lighting jest polskim producentem oświetlenia LED i oferuje dla swoich klientów szeroki wybór rozwiązań. Tworzymy nie tylko oprawy oświetleniowe, ale również nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, które są inteligentne i same dostosowują się do warunków, poprzez czujniki ruchu czy natężenia światła.

W naszym asortymencie oświetlenia LED posiadamy:

liniowe oprawy przemysłowe,

oprawy stanowiskowe,

belki liniowe,

oprawy High Bay,

oprawy liniowe dla chłodni i mroźni,

Downlight LED,

panele LED and naświetlacze. .


Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania lub sugestie?
Wyślij wiadomość poprzez formularz lub skontaktuj się z naszymi specjalistami

Administratorem danych osobowych jest GL Sp. z o.o., znany jako Globus Lighting.
Dane wprowadzone w formularzu kontaktowym będą przetwarzane
w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą Polityką prywatności (link Tutaj)


Znajdź nas2
Globus Lighting – producent oświetlenia LED, oświetlenia przemysłowego i specjalistycznego oraz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Oświetlenie LED jest w 100% wyprodukowane w Polsce.